top of page

Vítejte na stránkách Začni s Mistry, kde vášeň pro pohyb a láska k dětem tvoří srdce naší soutěže. My, Linda a Kristýna, jsme spojily své síly a dlouholeté zkušenosti v oblasti gymnastického aerobiku, abychom vytvořily místo, kde se každé dítě může stát hvězdou.

 

Příběh naší organizace se začal psát z jednoduchého, ale silného přesvědčení: že si každé dítě zaslouží šanci objevit radost z pohybu a závodění bez strachu z nepříznivého srovnání s pokročilými sportovci. Chtěly jsme vytvořit platformu, která podporuje zdravý duch v zdravém těle, prostředí, kde se děti mohou učit, růst a soutěžit v duchu přátelství a vzájemného respektu.

 

Soutěž je určena pro trenéry a rodiče, kteří hledají pro své děti aktivitu, kde se mohou nejen fyzicky rozvíjet, ale také se učit důležitým životním hodnotám. V Soutěži Začni s Mistry každý závodník, bez ohledu na úroveň dovedností, nachází prostor pro růst, radost z úspěchu a motivaci k dalšímu zlepšování.

 

Naše unikátnost spočívá v přístupu. Nejsme jen další soutěží. Jsme komunitou, kde vlídné přijetí a podpora jsou stejně důležité jako technika a výkonnost. Naše zjednodušená pravidla, inspirovaná mezinárodní gymnastickou federací (FIG), jsou navržena tak, aby byla spravedlivá a srozumitelná pro každého začínajícího sportovce.

 

Zákazníci by si měli vybrat nás, protože naše soutěž je více než jen závodění. Je to zážitek, který obohacuje životy dětí skrze sport a učí je důležitosti snažení, týmové práce a osobního rozvoje. Jsme důkazem, že soutěžit může opravdu každý, a naše výsledky hovoří samy za sebe - úsměvy na tvářích našich malých sportovců jsou naší největší odměnou.

 

Připojte se k nám a objevte, jak soutěž Začni s Mistry může obohatit život vašeho dítěte, posílit jeho zdraví a zasadit semínko lásky k pohybu, které vydrží celý život.

bottom of page